כוכב הצפון - ידע וכלים
מאגר הידע של מפרש

פודקאסט מפרש

כל מה שרציתם.ן לדעת על עולם היזמות, החינוך ומה שביניהם בסדרת פרקים מרתקת שלוקחת אתכם.ן לשייט בין שלביו השונים של תהליך היזמות החינוכית ומביאה לכם.ן את הא.נשים שעושים.ות זאת יום יום בשטח.

פרק ראשון- על קו הזינוק: איך מתחילים תהליך יזמות

בפרק הראשון נצלול למעמקיו של תחילת תהליך היזמות- מהי נקודת הזינוק ולשם מה אנו יוצאים לדרך? מאיפה מגיע הצורך ועד לאן הוא יכול לקחת אותנו.

פרק רביעי-מאיפה מגיעים רעיונות טובים: תהליכי IDEATION וחשיבה יצירתית

אופנוע, ביצית וגולף בפרק אחד שמדבר יצירתיות. מאיפה מגיעים רעיונות טובים? מאיפה שואבים השראה והאם יש דרכים ושיטות לחשוב יצירתי יותר? תמיד רציתם.ן לדעת אלו פעולות קטנות יכולות להביא לרעיון טוב? או איפה הרעיונות הטובים "מסתובבים" בארגון או איך מגיעים רעיונות רעננים?

פרק שני - אני רואה אותך: חשיבה אמפתית ותפקידה במיזמים חינוכיים

בפרק השני עוסק בכאב או חלום. מתי בפעם האחרונה עצרת ושאלת את עצמך מה כואב לי? מה בוער בי? מה החלום שלי? בואו לשמוע על המקום ממנו מתחיל כל תהליך יזמות- מציאת הצורך!

פרק שלישי - מי מצטרף אלי? על חיבורים ושותפויות במיזם חינוכי

הפעם תשכילו ללמוד למה חייבים בכל מיזם מוצלח ליצור שותפויות וחיבורים מגוונים עם אנשים ונשים עם אש בעיניים שיפליגו איתכם.ן רחוק לעבר החלום החינוכי שלכם.ן ומה הכוח הטמון בשיתופי פעולה שכאלה.

פרק חמישי - נופל וקם: על כישלונות מפוארים ואיך לומדים מהם

בפרק זה נלמד על למידה מכישלונות, שהוא שלב הכרחי ומבורך בדרך להצלחה של כל יזם ויזמת. למה להיכשל זה הכרחי? למה דווקא דרך נפילה אפשר להתחיל לטפס למעלה? איך דווקא הכישלון מעצים ומחזק את הביטחון העצמי שלנו? מה לומדים מכישלונות ואיך הם הופכים אותנו לטובים יותר?