"מפרשיות" לגיל הרך

"מפרשיות" לגיל הרך

התכנית המובילה לגיל הרך

תכנית 'מפרשיות' מיועדת לגננות יצירתיות החולמות לפרוץ דרך, ולבנות את מודל הגן שעליו תמיד חלמו. גן שבמסגרתו יתאפשר להן להביא לידי ביטוי את האמונות החינוכיות שלהן, ולפעול מתוך תשוקה, אומץ ותעוזה. 

תוכנית "מפרשיות" נבנית מתוך דיאלוג ושיתוף עם הרשות המקומית ברוח העקרונות החינוכיים של הרשות, ומאפשרת להטמיע שפה יזמית בחיי היומיום בגן.

איך זה עובד?

כל מסע יזמי מתחיל בחלום או צורך אמיתי לשנות. תוכנית 'מפרשיות' מתחילה בחלימת חלום וסימון כוכב צפון, שמוביל למחקר מעמיק אודות האפשרויות העומדות בפני הצוות לפתח, להרחיב ולפרוץ גבולות. עד לבניית הקונספט החדש בתהליך יזמי.

בתוכנית אנו משלבים מודלים של גנים מהארץ ומהעולם, לומדים את השטח וצרכיו ומשלבים בתהליך הלמידה גורמים נוספים מתוך הקהילה, החינוך הבלתי פורמאלי, הרשות ועוד.

 

התוכנית מאפשרת חשיבה מחדש על המרחב הגני, ההתנהלות היומיומית, מעגל "השגרה הקבועה" והפיכתו למעגל אחר, מתאים ומדויק יותר עבור צרכי הילדים והצוות. 

כל אלה מפרים את הדמיון, מחזקים את האומץ ומכשירים את הקרקע להוביל שינוי, להקים מודל גני אחר, כזה שמביא בשורה חדשה לעולם הגיל הרך. אנו יודעים שצוותים שמבינים את השפה היזמית ומטמיעים אותה בשטח, רואים תוצאות ברורות: גן ילדים שמח ופעיל, גן שמצמיח ילדים חולמים, חוקרים ומיישמים.

 

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

אנחנו כאן בשבילכם.

להרשמה לתהליך המיון

אנא מלאו את טופס - להרשמה לתהליך המיון