מחוברים

מחוברים

העולם משתנה.

אפשר לראות זאת בדרך בה אנחנו לומדים, עובדים, מתקשרים, רוכשים ומדברים. כדי שבית ספר יהיה רלוונטי ומחובר לעולם - צריך תכנית לשינוי. תכנית מחוברים מיועדת לתלמידים השואפים לממש את הפוטנציאל, להשתלב בשוק העבודה ולמצוא את מקומם הייחודי בעולם. התכנית מחברת את בית הספר לסביבתו הדינמית ומכינה את התלמידים לעולם הבוגר ומחזקת מיומנויות נדרשות. תכנית מחוברים מתבססת על "מודל מחוברים" שפותח במפרש ומתמקדת במרחבי החיים השונים כמו המרחב הכלכלי, מרחב משפחתי, המרחב הגלובלי ועוד.

המטרה שלנו

לסייע לבתי הספר לבנות מודלים חדשניים הפועלים במרחבי החיים השונים, ולהטמיע פעילויות, שפה ותרבות חדשה במרחבי בית הספר.

אנחנו עושים זאת על ידי הקמה של צוות מחוברים המורכב ממורים, תלמידים ושותפים מעניינים נוספים.

התכנית מבוססת על מודל "מרחבי החיים" שפותח במפרש מוזמנים לקרוא אודות המודל  >> כאן

להעמקה נוספת אודות תכנית מחוברים ומודל "מרחבי החיים" צרו קשר 

 

איך זה עובד?

תכנית 'מחוברים" פועלת במהלך של 10 עד 15 מפגשים קבוצתיים אחת לשבועיים.
המפגשים כוללים מנהלים ומנהלות מאותה הרשות או ממספר רשויות, ולצידם אנו פועלים במפגשים אישיים בתוך בית הספר.

אנחנו דואגים לסנכרן בין כלל הגורמים בבית הספר ומחוצה לו, מגייסים את הצוותים החינוכיים לטובת המטרה וביחד בונים מודלים חדשניים ופורצי דרך, שמסייעים לשינוי לקרום עור וגידים.

המנהלים מתמודדים באומץ עם פיתוח מחשבתי ו'קפיצה למים עמוקים', מפגשים עם יזמים ודמויות מעוררות השראה והיכרות עם מודלים של LLL מהארץ ומהעולם. 

 

 

למי התכנית מיועדת?

רשויות מקומיות שמעוניינות  ליצור מהלך עירוני חינוכי פורץ דרך ולאפשר למנהלי בתי הספר ברשות, תוך תהליך מרתק של למידה, העשרה והשראה, להוביל את בתי הספר לפריצות דרך משמעותיות המאפשרת לגשר בין עולם החינוך לעולם התעסוקה.

התוכנית תצליח רק אם ישתתפו בה מנהלים המוכנים לצאת למסע של חשיבה שוברת פרדיגמות, אומץ לשנות את המוכר, ויכולת לגייס צוות למשימה. 

להרשמה לתהליך המיון

אנא מלאו את טופס - להרשמה לתהליך המיון